close icon
page-title
Za duży na bajki 2
Za duży na bajki 2

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Za duży na bajki 2
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: Pokromski Studio

Za duży na bajki 2 CDA • cały film online

star6.3
12Ocen
date2024
date1h 37m
loader

Za duży na bajki 2 Recenzje

 • avatar

  dx87

  |3 godziny temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 37m.
 • avatar

  AgaMaga

  |3 dni temu
  Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |4 dni temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje
 • avatar

  RaveReels

  |4 dni temu
  Nie rozumiem każdy się tak jarał tym w szkole ale dla mnie to trochę przehajpowany ten Za duży na bajki 2
 • avatar

  BoxsetBinge

  |10 dni temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odtwarzania...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  CineCluster

  |12 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  Dave021

  |12 dni temu
  Można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
 • avatar

  Kokolonso092

  |13 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów

Za duży na bajki 2 Obsada

Spis treści

Co czeka widzów w filmie Za duży na bajki 2?

Pokromskie Studio przygotowało dla fanów kolejną porcję komediowych przygód Waldka, Staszka i Delfiny. W filmie Za duży na bajki 2 ta nierozłączna trójka znów przeżyje niezapomniane wakacje pełne zwrotów akcji. Tym razem ich przygoda przeniesie się w malownicze Tatry, gdzie na bohaterów czekać będzie wiele niespodzianek.

Podczas górskiej eskapady Waldek przypadkowo odkryje, że gdzieś w pobliżu mieszka jego ojciec, który lata temu opuścił rodzinę. Chłopiec za wszelką cenę pragnie poznać powody tej decyzji i wraz ze Staszkiem wyrusza na poszukiwania tajemniczego mężczyzny. Jednak niebezpieczne przygody na szlakach to dopiero początek kłopotów, gdyż misję specjalną otrzymuje też Delfina. Kreatywna nastolatka będzie musiała ukryć przed ciotką i mamą Waldka prawdę o zniknięciu chłopców.

Image Za duży na bajki 2 film online

Gdzie obejrzeć cały film Za duży na bajki 2 2024 za darmo?

Fani komedii Pokromskiego Studia z pewnością zastanawiają się, gdzie będą mogli obejrzeć najnowszy film Za duży na bajki 2. Dobra wiadomość jest taka, że będzie on dostępny legalnie za darmo na kilku popularnych platformach streamingowych. Jedną z nich jest vodster.pl, na której w przyszłości będzie można oglądać cały film Za duży na bajki 2 online z polskimi napisami lub lektorem.

Oprócz vodster.pl, Za duży na bajki 2 będzie też zapewne udostępniony darmowo na innych legalnych serwisach VOD. Warto zatem śledzić informacje i premiery na najpopularniejszych platformach streamingowych, takich jak player.pl, cda-hd-cc.com czy vod.film. Dowiemy się wówczas, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć cały film Za duży na bajki 2 za darmo i w najwyższej jakości.

Dlaczego warto obejrzeć najnowszą produkcję Pokromskiego Studia?

Filmy tworzone przez Pokromskie Studio zawsze gwarantują doskonałą rozrywkę i mnóstwo śmiechu. Za duży na bajki 2 bez wątpienia będzie kontynuacją tej tradycji. Duża dawka humoru, wzruszające momenty i pozytywne przesłanie to znaki rozpoznawcze tych wyjątkowych produkcji.

Ogromną zaletą filmów Pokromskiego jest również ich uniwersalny charakter. Choć w głównych rolach występują dzieci, komedie te bawią i poruszają zarówno młodszą, jak i starszą publiczność. Dlatego Za duży na bajki 2 będzie idealnym wyborem dla całej rodziny na wspólny seans. Dzięki zabawnej fabule pełnej przygód, a także wartościowym przekazom produkcja ta umili wolny czas i na pewno dostarczy wiele radości widzom w każdym wieku.

Kto tworzy hicior przygodową komedię Za duży na bajki 2?

Za kamerą filmu Za duży na bajki 2 ponownie stanął Krzysztof Czeczot - uznany reżyser odpowiedzialny za sukces poprzednich części popularnego cyklu od Pokromskiego Studia. Scenariusz do najnowszej produkcji napisali Krzysztof Racka i Piotr Sarzyński, a muzykę skomponował Tomasz Dziubiński.

Aktorzy dubbingujący główne role to rodzimi, utalentowani artyści: Kamil Pruban (Waldek), Krzyś Boczkowski (Staszek) i Sara Wiktorczyk (Delfina). Głosów postaciom użyczyli również Monika Piksa, Artur Chamski, Michał Malinowski i inni.

Image Za duży na bajki 2 2024

Nowe przygody Waldka, Staszka i Delfiny w Tatrach

W filmie Za duży na bajki 2 trójka przyjaciół: Waldek, Staszek i Delfina przeżyje wakacyjną przygodę w malowniczych Tatrach. Podczas górskiej wyprawy Waldek niespodziewanie odkryje, że w okolicy zamieszkuje jego ojciec, który przed laty opuścił rodzinę. Razem ze Staszkiem chłopcy za wszelką cenę będą chcieli go odnaleźć i poznać powody jego decyzji.

Jednak ich poszukiwania przyniosą więcej kłopotów niż oczekiwano. Delfina natomiast zostanie postawiona przed nie lada wyzwaniem - będzie musiała zatajać zniknięcie chłopców przed mamą Waldka i jej nowym partnerem. W tej zabawnej i wzruszającej komedii na bohaterów czekać będzie mnóstwo zabawnych perypetii i niebezpiecznych przygód.

Jak rodzinna komedia Pokromskiego zdobywa serca widzów?

Porcja śmiechu i wzruszeń

Filmy Pokromskiego studia to gwarancja doskonałej rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Za duży na bajki 2 dostarczy widzom ogromną porcję śmiechu i wzruszeń. Zabawne dialogi, fenomenalne aktorstwo i przezabawne sytuacje z pewnością rozwesela każdego widza na długo.

Uniwersalne wartości

Oprócz wyśmienitej rozrywki, w produkcjach tych znajdujemy też ponadczasowe wartości i mądre przesłania. Za duży na bajki 2 cały film z lektorem pl lub napisami to nie tylko humor, ale też wzruszająca historia o rodzinie, przyjaźni i dążeniu do szczerości. Pokażą one, jak ważne są więzi i otwartość między najbliższymi.

Dzięki temu Za duży na bajki 2 online porusza uniwersalne tematy i uczy ważnych życiowych lekcji. Różnorodna, lekka konwencja sprawia jednak, że przekazy te trafiają do widza w naturalny, niewymuszczony sposób. A to ogromny atut tych wyjątkowych, pełnych ciepła i humoru produkcji rodzinnych.

Podobne filmy do Za duży na bajki 2

Paweł Koźmiński

Paweł Koźmiński

Witajcie, kinematograficzne przygodo! Jestem Paweł, architekt tego magicznego portalu, gdzie świat filmu staje się rzeczywistością. Moja pasja to odkrywanie niezwykłych historii i dzielenie się nimi z Wami. Jako założyciel, stawiam na głębię, autentyczność i inspirujące spojrzenie na sztukę filmową. Tutaj każda recenzja to podróż w krainę emocji, a każdy tytuł to zaproszenie do odkrycia nowych światów. Zapraszam Was do tej wyjątkowej społeczności, gdzie wspólnie odkrywamy magię kina i żyjemy w świecie niekończących się opowieści!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 12

Udostępnij